Zasiłek
pogrzebowy w 24h

Dzięki uzyskaniu równowartości Zasiłku Pogrzebowego, na podstawie dokumentów ZUS możliwe jest lepsze planowanie finansami przedsiębiorstwa.

Dziedziczenie
z OFE

Dochodzenia roszczeń na rzecz osób uprawnionych do uzyskania wypłaty środków pieniężnych zgromadzonych w OFE lub innym rachunku emerytalnym.

Funeral Finance Group Sp. z o.o.

Funeral Finance to niekwestionowany liderem rynku w zakresie dostarczania sprawdzonych i najlepszych rozwiązań finansowych przedsiębiorcom branży pogrzebowej. Pomysł stworzenia i uruchomienia instytucji finansowej wspierającej branżę funeralną w Polsce jest odpowiedzią na potrzeby rynku i pomocą każdemu obywatelowi w tym kraju.

Przedmiotem działalności Funeral Finance jest dostarczanie produktów finansowych stworzonych i dedykowanych wyłącznie dla podmiotów branży funeralnej i jej klientów. Funeral Finance Group Sp. z o.o. przy współpracy z instytucjami finansowymi tworzy innowacyjne produkty, które są jedyną alternatywą zmianą związane z redukcją wielkości zasiłku pogrzebowego.

Od marca 2011 roku zasiłek pogrzebowy został zmniejszony o do kwoty 4000 zł, ostatecznie jednak zmiany te będą bardziej dotkliwe. Redukcja mająca objąć zasiłek pogrzebowy, będzie wymagała szybkiego i elastycznego dostosowania się zakładów do sytuacji rynkowej powstałej na jej skutek. Tak więc, sfinansowanie pochówku stanie się dużym obciążeniem finansowym dla rodzin zmarłych. Dlatego też zadaniem nowych produktów Funeral Finance jest zabezpieczenie przedsiębiorców pogrzebowych jak i obywateli przed skutkami tych zmian.

Formularz

Wyślij wiadomość

Kariera

Referencje

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, aby lepiej speniała Państwa oczekiwania! Aby dowiedzieć się więcej, prosimy kliknąć TUTAJ.
Akceptuję politykę cookies!